Kallid, lapsevanemad!    ❤️

Nõustuge, et väikese lapsega poodlemine, maniküüris käimine, trennisaali külastamine ja muud täiskasvanutele mõeldud tegevused võivad väga keeruliseks osutuda.

Mida siis ette võtta?


🤔 Paariks tunniks eralapsehoidja otsimine on väga vastutusrikas ja aeganõudev protsess. Ja hea lapsehoidja leidmine pole sugugi lihtne ülesanne.

🌞 Suurepäraseks eralapsehoidja alternatiiviks on meie Mustika Mängumaa mängutoa lastehoid. Siin on loodud kõik tingimused huvitavaks, kasulikuks ja turvaliseks ajaviitmiseks lastele alates 1,5 eluaastast.

🌞 Mängutuba on varustatud mänguväljakuga, kus on liumäed, väikesed batuudid, pallimeri, harivad mänguasjad, autod, puidust lasteköök, nukumaja, Playmobili ning Lego laud ja palju muud. Kõige väiksematele lastele on eraldi eakohaste mänguasjadega mänguala.

🌞 Me mängime, meisterdame ja joonistame koos lastega. Samuti mängime liikumis- ja lauamänge, paneme Legosid kokku.

🌞 Igale vanusele on oma mänguala ja kogenud osavõtlikud lapsehoidjad, nii et teie laps ei jää kindlasti tähelepanuta. Individuaalne lähenemine igale lapsele tagab meie juures mugava ja huvitava viibimise.

🌞 Lastele on meie mänguväljaku külastamine justkui meelelahutus, nii möödub ema ja isata aeg märkamatult, lõbusalt ja pisarateta.

🌞 Lapse saab mängumaale jätta nii kauaks, kui lapsevanemal tarvis. Tasumine toimub tunnitasu alusel: laps kuni 3a. – 9€/1 tund, alates 3 a. – 8 €/1 tund.

🎯 Helistage meile eelnevalt ja teavitage teile sobivast külastuse ajast ja kestusest, et saaksime uue väikese külalise saabumiseks ette valmistuda. Samal ajal saame ka kõiki teid huvitavaid üksikasju arutada.

☎  5374 7070