Peojuhid

Anna meile oma huvist teada ja me saadame Sulle pakkumise.

Pakume teile võimalust täiendada oma lapse lõbusat pidu erksate mängude ja mälestustega koos animaatori või Shouga!
♦️Animaator – valitud tegelane, kes haarab lapsed aktiivsete ja teemakohaste mängudega tunniks ajaks ning korraldab palju lõbu. Ärge muretsege, kui toas on batuudid) Meie professionaalne meeskond on ette valmistanud mänge ka selleks juhuks, nii et mängud leiavad aset igas toas!

Animaatorid: 

🥳Tavaline programm – 75€/tund.

🥳Programm animaatoriga õhupallifiguuridega – 90€/tund.

🥳Programm animaatoriga + pinata – 110 eurot/tund.

🥳Programm animaatoriga + näomaalingud – 130 eurot/tund.

Sellised programmid sobivad suurepäraselt lastele vanuses 4 kuni 8 aastat ja kestavad tund aega. ! (Näomaalija tööaeg sõltub laste arvust) Kui sünnipäevalapsel on palju sõpru ja külalisi, umbes 15-20, siis soovitame tellida kaks animaatorit, et iga laps saaks tähelepanu!

🥳2 Animaatorit: Tavaline programm – 110€/tund.

🥳Programm 2 animaatoriga õhupallifiguuridega – 125€/tund. 

🥳Programm 2 animaatoriga + pinata – 145 eurot/tund. 

🥳Programm 2 animaatoriga + näomaalingud – 165 eurot/tund

♦️ SeebiMulli Shou: Programm sisaldab erinevaid ja värvikaid trikke vahust ja seebimullidest! Muidugi saab iga laps proovida teha oma seebimulle ja sukelduda suurde seebimulle! Meelelahutusprogramm on mõeldud lastele vanuses 3-5 aastat

🥳Seebimulli Shou: Tavaline programm – 80€/30-40 minutit 

🥳Seebimulli Shou koos õhupallifiguuridega – 90€/tund

♦️ Teaduslik Show: viib kõik teie väiksed külalised peolt otse tõelisse laborisse! Koos juhendajaga sukelduvad nad põnevate katsete tõelisse maailma. Teaduslik show kuiva jääga võib olla nii hariv kui ka lõbus, kuna lapsed näevad, kuidas kuiv jää käitub erinevates tingimustes. Show sobib suurepäraselt lastele vanuses 5 kuni 9 aastat. 

🥳Teaduslik show – 130€/30-40 minutit Trikid, mis ootavad lapsi etendusel: leekpurskaja, põlev kauss, rakett, tuletrikid ja mitmesugused erinevad katsetused kuiva jääga! 

MÄRKUS! Kõik meie trikid on täiesti TURVALISED lastele.

♦️ Näomaaling / Tatoveering

Kuni 10 last – 55€ 11-15 last – 65€ 16-20 last – 75€

♦️ Meie tegelased: saate tellida nii ühe kui ka kahe animaatori 

Toru / Supermees – Marvel / Sonic / Pikachu / Super Mario / Steve Minecraftist / Jurassic World – Paleontoloog / Pilv Mimimišekist / Harry Potter + Hermione / Roblox / Piraat Jack / Kloun / Masha ja Karu / Chase + Sky – Paw Patrol / Superkass + Lepatriinu / Mickey Mouse + Minnie Mouse / Simka + Nolik – Fixies / Elsa + Elf / Pomni / Peppa Pig / Roosike – Trolls / Lumivalgeke /  Karamell – Kolm kassi / Ükssarviku Printsess