Tere tulemast Mustika Mängumaale. 

See on suur (160m2), värvi ja valgusküllane ja paljude meelelahutustega mängutuba, mis paikneb Mustika Kaubanduskeskuses, Mustamäel. Sinna on kerge kohale sõita ning autot tasuta parkida. Oleme oma mängutuba hoole ja armastusega uuendanud ja värskendanud nii, et lastel oleks seal tore meie töötajate tähelepaneliku pilgu all mängida ja mürada, sel ajal, kui emmed-issid-vanaemad-vanaisad saavad rahuliku südamega ringi käia, valida ning tarbida Mustika keskuses pakutavat: kaupu, teenuseid, sportimise võimalusi ja muud. Üldjuhul ootame lapsi vanuses 1 – 6 aastat. 

Lapsed võivad ronimisaladel julgelt ja ohutult turnida, batuudil hüpata, liumägedelt pallimerre sukelduda, masinatega põrandal sõita, lauamängud, mängida legoklotsidega, askeldada mänguköögis. „Väikesed emmed“ saavad hoolitseda oma nuku-laste eest, neid näiteks vankrites jalutades. Päris pisikeste jaoks on eraldi piiratud ja eakohaste leludega mänguala. Vanematele, kes soovivad viibida mängutoas koos lastega, on kasutamiseks tasuline kohvimasin, karastusjookide kapp ja tasuta Wi-Fi, televiisor, „veemasin“ sooja ning külma veega, väike kööginurk mikrolaineahju ja nõudega. 

Külaliste jaoks on ka omaette WC. Mängutuba võimaldab korraldada mitmesuguseid laste – samuti laste ja vanemate üritusi, vajadusel koos toitlustamisega, nagu näiteks sünnipäevad, kokkusaamised laste sõpradega, kuid ka temaatilisi, sh pisut arendavaid üritusi koos toredate juhtide ja lastele meelepäraste tegelastega multikatest ja muinasjuttudest

Soovi korral pakub mängutuba mitmeid võimalusi ruumi kaunistamiseks ning professionaalsete grimeerijate, animaatorite, fotograafide kaasamiseks. Lastel on võimalusi osaleda ka regulaarsetel üritustel nagu nt arendava lasteringi „Taibu“ tegevuses. Loodame, et meie mängutuba pakub palju lusti lastele ja pisut nii vajalikku „oma aega“ vanematele.

Ootame Teid rõõmuga.